x 5 Star Reviews Site

Corona Virus - COVID-19 Update - Virtual Meetings & Consults

Що таке картки?

Що таке картки?

October 12 2017


Що таке картки?

Карти “Out” представляють картки, які ви можете мати у своїх руках. Якщо ви хочете змити річку A, у вас є дев’ять карт, якими ви можете скористатися. На дошку з’явиться всього 13 сердець, і лише 4 з’являться на дошці. Решту серця можна було б використовувати, щоб допомогти вам. Оскільки вони не відомі, що інші гравці не враховують і не впливають на обчислення.

Невидимі картки

Ще одна важлива річ, яку слід пам’ятати, скільки карток ви не бачили. У палубі 52 карт є ще 46 карт, з двома картами вже в кишені та ще чотирма, які є на дошці до того, як ви дістанетесь до річки.

Обчислення шансів

Після того, як ви отримаєте всі деталі вище, просто визначити шанси на перемогу просто, прості. Розділіть 9 на 46, щоб визначити кількість карт, які ви могли б намалювати, щоб сформувати руки. (9/46 x 100 = 19.56 відсотків).

Якщо ви виявите, що швидкі навички математики-це не ваш форте, тоді знайдіть хвилинку, щоб подумати про кілька до гри:

Змивати Якщо у вас є туз з чотирма картками, ваші шанси на те, щоб це сталося або на повороті, або на річці становить близько 19% та 19% відповідно. Шанс отримати його або на повороті, або на річці, становить 35%

Відкрито Шанси на отримання його на черзі становлять 17% і 17% для річки. Ймовірність того, що він потрапив на поворот або річку, становить 31 відсоток.

Gutshot прямо Шанси на отримання його на річці або повороті становлять відповідно 8 та 8%. Можна виграти його на повороті, або річки 16%

Поїздок Шанси на забезпечення трьох видів на повороті становлять 4% та 44% для річки. Це можна зробити на повороті або на річці-88%. Набагато більше шансів знати шанси лову кишенькових пар на фліп і близько 12%.

Правило 4,2

Існує легке правило, яке може дати вам приблизний відсоток повороту та річки, якщо це не зрозуміло ймовірності. Правило називається 4,2 правило https://slots-city.co.ua/.

Ці числа представляють ймовірність потрапити на карту на повороті або річці. Щоб визначити шанси на удар на карту на повороті або в річці, ви повинні помножити кількість шансів, які у вас є на 4. Ви повинні помножити кількість карт на 2, щоб обчислити шанс потрапити на річку карту.

Ми можемо побачити математики, що ці розрахунки вказують на ваш шанс отримати карту, яку ви хочете мати. Давайте подивимось на приклад промивання, який у вас є дев’ять аутів. Це означає, що ваша ймовірність потрапити в річку або на повороті становить 4 х 9, що становить 36%. Якщо це все-таки на повороті, шанси на те, що він потрапив у річку, становить 2х9, що становить 18%.

Що таке шанси на горщик?

Ще одне питання, яке часто задають під час покеру-це “чи варто складати або залишатися в руках?”Використовуючи шанси на горщик, ви можете оцінити шанси та приймати правильне рішення в кожній руці.

Шанси на горщик-це співвідношення між поточною кількістю в горщику, а також сумою, яку ви повинні зробити, щоб залишитися в руці, яку ви граєте. Якщо вам потрібно розмістити ставку APS6, і ви граєте APS30, то ваші шанси становитимуть 5-1 (30-6).

Яка користь знати мої шанси на горщики?

Якщо ваша рука не найкраща, ви все одно можете перемогти, якщо правильні карти вискакують. За столом є 4 картки, і давайте припустимо, що ви тримаєте чотири алмази. У вас є шанс 5: 1 зробити флеш у річці. Це означає, що ви ставитесь на шанс на горщик, у горщику вже потрібно не менше п’ять разів більше. Якщо ви робите ставку на PS3, у вас слід мати принаймні PS13 в горщику, щоб дати вам вартий досвід.